Branża

  • Gastronomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Londyn
    (Wielka Brytania)

Praca na stanowisku MANAGER RESTAURACJI

Opis działalności firmy

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Poszukujemy również specjalistów w branżach budowlanych, spawaczy oraz monterów. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych klientów ,to dewiza naszej firmy.KRAZ 11653

MANAGER RESTAURACJI
Londyn

Opis stanowiska

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych 11653.

OPIS PRACY:  Praca polega na zarządzaniu restauracją oraz zespołem w oparciu o jasny system zarządzania celami. Kandydat na tym stanowisku będzie brał udział w stałym budowaniu wizerunku firmy oraz dbał o najwyższą jakość obsługi Klienta razem z pracownikami restauracji.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• minimum 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność zarządzania zespołem w celu osiągnięcia założonych celów firmy
• zapewnianie wysokiej jakości świadczonych usług oraz dbanie o dobry wizerunek
restauracji
• mile widziana znajomość obsługi systemu EPOS i umiejętność generowania raportów
dotyczących działań operacyjnych prowadzonych przez restaurację
• umiejętność pracy pod presją czasu
• dyspozycyjność, zaangażowanie, sumienność oraz wysoka kultura osobista
• dobra znajomość systemu MS Office
• realizacja planów sprzedażowych
• kształtowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z gośćmi
• wsparcie młodej kadry, która dopiero rozpoczyna przygodę w branży
• CV w języku angielsku – warunek konieczny!

Oferujemy

• legalną pracę na warunkach brytyjskich
• stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w stabilnym, zgranym zespole doświadczonych osób
• możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej kadrze