Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Programista

Zielona Góra

, AUDIT Doradztwo Personalne

Programista

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA
/miejsce pracy: Zielona Góra, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Analiza dostarczonych wymagań oraz dokumentowanie zmian funkcjonalnych
w produktach
• Rozwijanie umiejętności programistycznych związanych m.in. z technologiami Microsoft.NET oraz umiejętności narzędziowych (MS Visual Studio)

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (kierunek informatyka lub pokrewne)
• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość technologii .NET Framework 2.0/3.5 i języka programowania C#
• Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.

Agencja doradztwa personalnego nr 5335