Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. SAP

Zielona Góra

, AUDIT Doradztwo Personalne

Specjalista ds. SAP

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SAP
/miejsce pracy: Zielona Góra, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Aktywne wspieranie użytkowników końcowych oraz obsługa zgłaszanych problemów systemu SAP
Prowadzenie analiz potrzeb oraz wdrożeń nowych funkcjonalności wedle zgłoszeń biznesu, jak również samodzielne proponowanie zmian mających usprawnić procesy
Prowadzenie testów nowych rozwiązań (testy modułowe, akceptacyjne, regresyjne oraz integracyjne)
Administracja systemem SAP (kontrola uprawnień, obsługa błędów, tworzenie rozszerzeń systemowych, raportów, wydruków)
Szkolenia w zakresie wykorzystywania systemu SAP przez użytkowników na stanowiskach
Zapewnianie bezpieczeństwa systemów komputerowych i przetwarzania danych

Wymagania

Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w roli analityka biznesowego w obszarze SAP PP/QM
Znajomość języka angielskiego
Znajomość oraz umiejętność konfiguracji systemu SAP dla obszaru PP/QM
Znajomość programowania w języku ABAP
Komunikatywność, opanowanie, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.