Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku PILNIE POSZUKIWANY DRUKARZ flexograficzny z doświadczeniem

Gorzów Wielkopolski

, COLPAK sp. z o.o.

PILNIE POSZUKIWANY DRUKARZ flexograficzny z doświadczeniem

Opis stanowiska

Firma produkcyjna COLPAK działająca w grupie kapitałowej Papier-Mettler z siedzibą w Gorzowie Wlkp, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

DRUKARZ FLEXOGRAFICZNY już z doświadczeniem (pełna obsługa maszyny drukujacej na folii polietylenowej:przygotowanie drukarki flexograficznej,przyklejanie polimerów, ustawianie nadruku, regulacja..)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy PRZEDE WSZYSTKIM doświadczenia na stanowisku drukarz flexograficzny oraz znajomosci flexografii ale także:
- chęci do pracy
- praca w systemie zmianowym, również w nocy

Oferujemy

Zachęcamy do składania ofert osoby zainteresowane również spoza regionu lubuskiego.

Oferty osób zainteresowanych wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać do dnia 15.06.2015r.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na zgłoszenia interesujace Pracodawcę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.