Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Kościan
    (64-000)

Praca na stanowisku Spawacz Konstrukcji Stalowych

Kościan

, B&S Sp. z o.o.

Spawacz Konstrukcji Stalowych
Kościan

Opis stanowiska

Firma B&S Sp. z o.o. zatrudni spawaczy do pracy przy konstrukcjach stalowych, praca okolice Leszna woj. wielkopolskie.

- spawanie metodą 135 i 136
- spawanie elementów i kontrukcji metalowych (ramy)
- aktualne certyfikaty (mile widziane)

Wymagania

- doświadczenie w spawaniu
- umiejętność spawania metodą 135, 136
- duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych robót
- dokładność i precyzja

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zapewnione zakwaterowanie
- ubranie robocze
CV prosimy przesyłac ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie na maila

Ogłoszeniodawca: Firma B&S Sp. z o.o. Adres e-mail.: rekrutacja@b-end-s.pl