Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Suwałki
    (16-400)

Praca na stanowisku doradca bankowy

Suwałki

, Partner Alior Bank SA

doradca bankowy
Suwałki

Opis stanowiska

Działamy w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i mikro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy pracowników do placówki partnerskiej w Suwałkach

Zakres obowiązków:
• kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,
• sprzedaż produktów bankowych,
• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
• pozyskiwanie klientów, utrzymywanie stałych relacji z klientami , informowanie o produktach,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze klienta,
• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,
• komunikatywność, kreatywność, energia w działaniu,
• umiejętność budowania długofalowych relacji,
• doskonała organizacja pracy własnej,
• preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.

Oferujemy

Oferujemy :
• stabilne zatrudnienie, dające satysfakcję zawodową i finansową,
• szkolenia wstępne organizowane przez Bank,
• możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjny i przejrzysty system premiowania
• praca w przyjaznej atmosferze w młodym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na sekretariat@tpdf.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.