Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik restauracji

Lublin

, Restauracja North Fish

Pracownik restauracji
Lublin

Opis stanowiska

Pracownik Restauracji North Fish

Miejsce pracy: Lublin - C.H.R. Plaza
Nr ref.: PR/LUB01/08

Wymagania

•książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
•umiejętności pracy w zespole,
•otwartości na potrzeby gości restauracji,
•umiejętności przystosowania się do obowiązujących w firmie standardów i procedur,
•umiejętności zaangażowania się w pracę i podejmowania inicjatywy,
•łatwości nawiązywania kontaktów,
•ukończonych 18 lat,
•nie wymagamy doświadczenia w gastronomii.

Oferujemy

•uczciwe warunki zatrudnienia,
•możliwość pogodzenia nauki z pracą i życiem osobistym (dopasowanie grafiku do Twoich potrzeb),
•jasne zasady oceny,
•szerokie perspektywy rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz nr referencyjnego poprzez portal.