Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Toruń
    (87-100)

Praca na stanowisku Monter okien i drzwi

Toruń

, PRAMAR

Opis działalności firmy

PRAMAR - firma zajmująca się w outsourcingiem kadr, szeroko rozumianymi usługami specjalistycznymi oraz szkoleniami produkcyjnymi.

Monter okien i drzwi
Toruń

Opis stanowiska

- montaż okien i drzwi aluminium / PCV

- przygotowanie powierzchni pod montaż

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- dobry stan zdrowia oraz kondycja

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- samodzielność i zaangażowanie

Oferujemy

- atrakcyjne zarobki

- stabilne zatrudnienie

- pracę w przyjaznej atmosferze