Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Niemcy
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Hafciarz/ hafciarka

Niemcy

, GP People

Hafciarz/ hafciarka
Niemcy

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego niemieckiego Klienta, poszukuje aktualnie Kandydata na stanowisko:
hafciarz / hafciarka

nr referencyjny: haf/05/15
miejsce pracy: Niemcy / Hesja / Dreieich

opis stanowiska:
- praca na stanowisku hafciarza / hafciarki, Kandydat /ka obsługująca maszynę do haftu zajmuje się ręcznym przemieszczaniem tkaniny, natomiast obsługa automatu hafciarskiego polega na nadzorowaniu wykonania haftu przez maszynę. Proces powstawania haftu zaczyna się od opracowania
specjalnego programu hafciarskiego. Następnie program importowany jest do panelu sterującego automatem
- przygotowywanie maszyny do wykonania haftu;
- kontrolowanie jakości, pakowanie
- prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy;
- 160 h pracy tygodniowo
- porządkowanie stanowiska

Wymagania

wymagania niezbędne:
- doświadczenie na ww. stanowisku
- mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego
- przyjmowanie, klasyfikowanie i kontrolowanie wykonywanego zamówienia

Oferujemy

oferujemy:
- 1800 eur brutto
- darmowe zakwaterowanie
- stałą pracę na niemieckich warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku polskim lub niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji i zdjęciem przez portal. Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego.