Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Born
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku SORTOWANIE PACZEK

Opis działalności firmy

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Poszukujemy również specjalistów w branżach budowlanych, spawaczy oraz monterów. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych klientów ,to dewiza naszej firmy.KRAZ 11653

SORTOWANIE PACZEK
Born

Opis stanowiska

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych 11653.

SPECYFIKA PRACY:Praca manualna polegająca na sortowaniu paczek na magazynie.

Wymagania

• dyspozycyjność na min. 3 miesiące
• komunikatywny język angielski
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• chęć i motywacja do pracy

Oferujemy

• gwarantowane godziny!
• atrakcyjny dodatek zmianowy (praca po 21.00- 30%)
• praca w systemie dwuzmianowym
• atrakcyjne zakwaterowanie na czas zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie
• legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• ubezpieczenie zdrowotne