Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Kierowca C+E,Polska- Niemcy

Olsztyn

, Omega Pilzno

Kierowca C+E,Polska- Niemcy
Olsztyn

Opis stanowiska

KIEROWCA kat. C+E

"KIEROWCO dołącz do stałego grona Kierowców Grupy OMEGA Pilzno.
My zwiększamy tabor - Ty zwiększ swoje dochody

W chwili obecnej Grupa OMEGA Pilzno zatrudnia Kierowców z kat. C+E na podwójną lub pojedynczą obsadę w ruchu międzynarodowym.
Trasa Polska Niemcy.
Obsada: podwójna lub pojedyncza
Typ auta: Silosy

Wymagania

Zapraszamy kierowców z mniejszym doświadczeniem

Oferujemy

-terminowe płatności,
-nowoczesny sprzęt,
-przestrzeganie norm czasu pracy kierowców,
-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku-działamy od 1991r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.