Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Rybnik
    (44-200)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Rybnik

, Grupa ProfAs

Przedstawiciel Handlowy
Rybnik

Opis stanowiska

Grupa ProfAs Sp. z o. o., jako agencja doradztwa personalnego wspiera swoich Klientów w dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla, wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług. Wsłuchując się w potrzeby Klientów poszukujemy najlepszych rozwiązań i najlepszych kandydatów, którzy dzięki nam mogą spełniać swoje zawodowe marzenia.

Aktualnie dla naszego Klienta- firmy zajmującej się sprzedażą hurtową części i akcesoriów do pojazdów samochodowych oraz będącej największym w kraju producentem membran do zawieszeń pneumatycznych samochodów ciężarowych i autobusów, poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO- HANDLOWY
miejsce pracy: woj. śląskie
nr ref.: DT/DTH/12/14

Zakres obowiązków:

sprzedaż urządzeń warsztatowych
pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
prezentacja urządzeń u klientów zainteresowanych zakupem
przeprowadzanie instalacji i szkoleń związanych z uruchomieniem urządzeń
egzekwowanie należności
monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

wykształcenie min. średnie (techniczne, mechaniczne)
doświadczenie min. rok jako przedstawiciel handlowy (branża motoryzacyjna)
znajomość branży motoryzacyjnej na powierzonym terenie
prawo jazdy kat. B
wiedza z zakresu budowy samochodu (w szczególności układów elektronicznych i klimatyzacji – dodatkowy atut)
znajomość technik sprzedaży
obsługa komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny, premie uzależnione od wyników sprzedaży)
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.

Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”