Branża

  • Motoryzacja / Warsztaty

Lokalizacje

  • Jankowice
    (43-215)

Praca na stanowisku Mechanik Maszyn na Produkcji

Jankowice

, Imperial Tobacco Polska S.A.

Mechanik Maszyn na Produkcji
Jankowice

Opis stanowiska

Każda osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie posiadała
indywidulany plan rozwoju kompetencji mechanicznych
przy wsparciu opiekuna-trenera.
Opowiemy Ci o nim w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

miejsce pracy: Jankowice k. Poznania
System pracy: zmianowy

Do Twoich zadań będzie należeć w szczególności:
Utrzymywanie maszyn w ruchu poprzez diagnozowanie usterek, wykonywanie regulacji oraz bieżących napraw. Będziesz również odpowiedzialny za realizację planów produkcyjnych oraz utrzymywanie założonych wskaźników jakościowych.

Wymagania

wykształcenie średnie – preferowane o profilu technicznym (dopuszczalne zawodowe z doświadczeniem),
mile widziane doświadczenie związane z eksploatacją i naprawą maszyn,
umiejętność czytania rysunków technicznych oraz wykonywania szkiców warsztatowych,
odpowiedzialność i nastawienie na efektywne realizowanie zadań,
umiejętność komunikowania się i współpracy.

Oferujemy

Stałą (umowa o pracę), odpowiedzialną pracę w międzynarodowym koncernie dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne warunki pracy, m. in.: przejazdy na trasie: Jankowice - Poznań oraz Jankowice - Kościan, dopłaty do wyżywienia oraz codziennie świeży owoc w stołówce pracowniczej, opiekę medyczną w miejscu pracy, w tym programy profilaktycznej ochrony zdrowia, dofinansowanie do karty medycznej i sportowej. Dodatkowo dofinansowanie do wypoczynku oraz premię roczną - tzw. „trzynastkę”.

Podejmij wyzwanie!
Jeżeli mechanika to Twoja pasja i chciałbyś ciągle podnosić swoją wiedzę i umiejętności wyślij swoje CV oraz list motywacyjny w terminie do 20.08.2017 r.