Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Projektant Programista JAVA

Warszawa

, SMART-HR

Projektant Programista JAVA
Warszawa

Opis stanowiska

SMART-HR – Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – jednej z największych instytucji finansowych w Polsce, obejmującej swoim działaniem także rynek europejski poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Implementację nowoczesnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeniowym,

Definiowanie i rozwijanie dobrych praktyk i standardów programistycznych,

Udział w kreowaniu optymalnych rozwiązań,

Zrozumienie i komunikację możliwości oraz ograniczeń stosowanych technologii i narzędzi,

Współpracę w zakresie skalowalności wymaganej w systemach przetwarzających duże wolumeny danych.

Wymagania

Wykształcenia wyższego w obszarze IT (informatyka, elektronika lub pokrewne),

Minimum 3 letniego doświadczenia w programowaniu oraz projektowaniu systemów informatycznych w technologii Java/JEE,

Znajomości języka Java oraz platformy JEE (Hibernate),

Praktycznej znajomości frameworku Spring,

Dobrej znajomości baz danych oraz języka SQL,

Znajomości Maven oraz narzędzi do wersjonowania kodu,

Znajomości technologii Web Services w zakresie: SOAP, WSDL, XML Schema oraz REST,

Znajomości innych technologii (JavaScript, CSS, Bootstrap, jQuery) będzie dodatkowym atutem,

Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

Mile widziana znajomość Java 8, oraz metodyk Agile.

Oferujemy

Zatrudnienie w stabilnej, renomowanej firmie,

Realne perspektywy rozwoju zawodowego,

Atrakcyjny system wynagradzania,

Program profesjonalnych szkoleń,

Pakiet motywacyjny, m. in. opiekę medyczną, fundusz emerytalny,