Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Kosmetyczka

Kraków

, beautynail

Kosmetyczka
Kraków

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kosmetyczki stylistki rzęs.

Pracujemy na najlepszej marce OPI i Indigo.

Najlepsze produkty do zabiegów.

Wymagania

praca z frezarką mani/pedi

zdobienia

paznokcie hybrydowe, manicure klasyczny, japoński

przedłużanie paznokci na formie

podstawowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy

stylizacja rzęs 1:1 2:1

henna, depilacja woskiem oraz pastą cukrową

znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

umowa +podstawa +prowizja

liczne szkolenia