Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży

Warszawa

, SMART-HR

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Warszawa

Opis stanowiska

Definiowanie i realizację planów sprzedażowych w przypisanym regionie,
Bliską, partnerską współpracę z klientami – prowadzenie spotkań na wysokim szczeblu i przygotowywanie analiz biznesowych,
Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
Rozwijanie zespołu – poprzez coaching, rozmowy rozwojowe, inspirowanie do działania, a także poprawną identyfikację potencjału,
Ścisłą współpracę z Zarządem oraz z innymi zespołami w firmie.

Wymagania

Doświadczenia w zarządzaniu pracą zespołu, wyznaczaniu zadań i wspieraniu w ich realizacji, umiejętności coachingowych, nastawienia na wydobywanie z ludzi potencjału,
Doświadczenia w sprzedaży B2B na rynku usług,
Wysokich zdolności analitycznych i myślenia długofalowego,
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
Wykształcenia wyższego,
Mobilności oraz gotowości do odbywania podróży służbowych,
Umiejętności szybkiego uczenia się i przystosowywania do zmian,
Chęci do rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych.

Oferujemy

Pracę w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku,
Realne możliwości rozwoju zawodowego, łącznie z awansem w strukturach organizacji,
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus część uzależnioną od wyników sprzedażowych regionu,
Pełen pakiet benefitów,
Dużą autonomię i swobodę działania w dynamicznym środowisku oraz pracę w zgranym, nastawionym na poszukiwanie rozwiązań zespole.