Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Asystent/ka biura

Warszawa

, SID Group

Asystent/ka biura
Warszawa

Opis stanowiska

Wsparcie administracyjne działów merytorycznych (m.in.: przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz z wykorzystaniem programu Excel i Power Point, redagowanie pism i wiadomości służbowych, korespondencję z klientami)

Organizowanie wewnętrznych spotkań służbowych oraz prowadzenie kalendarza

Obieg korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Samodzielne prowadzenie zleconych zadań i projektów

Koordynację pracy biura

Tłumaczenie dokumentów służbowych

Wymagania

Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (w mowie i piśmie)

Doskonałej obsługi pakietu MS Office (Word, Excel i PowerPoint)

Bardzo dobrej organizacji czasu i stanowiska pracy

Samodzielności, sumienności i odpowiedzialności

Pozytywnego nastawienia oraz zaangażowania w powierzone zadania

Umiejętności pracy w zespole

Pracy w godz. 9:00 – 17:00

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem 3000 zł brutto miesięcznie

Lokalizację w samym centrum Warszawy

Pracę w zgranym zespole, miłej i przyjaznej atmosferze opartej na partnerskich zasadach

Perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Prywatną opiekę medyczną, karty sportowe MultiSport, komputer i telefon służbowy