Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Recepcjonistka do klubu fitnes

Kraków

, fitnes
zakończona
Opublikowane 2017-08-10 23:08:53

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Recepcjonistka do klubu fitnes
Kraków

Opis stanowiska

Klub fitnes poszukuje osoby na stanowisko:

recepsjonistka/recepsjonista - osoba niepełnosprawna z grupą.

Wymagania

- wysokiej motywacji do pracy
- uśmiechu
- znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Stałą i stabilną pracę w młodym pełnym zaangażowania zespole.
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.