Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Czechowice-Dziedzice
    (43-502)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. EXPORTU

Czechowice-Dziedzice

, LONTEX

SPECJALISTA DS. EXPORTU

Opis stanowiska

sprzedawać artykuły z oferty firmy na rynki zagraniczne
aktywnie poszukiwać nowych Klientów
obsługiwać obecne kontakty handlowe

Wymagania

posiadasz wykształcenie min. średnie
bardzo dobrze obsługujesz komputer
posiadasz prawo jazdy kat. B
jesteś otwarty na nowe wyzwania, kreatywny i gotowy do nowych wyzwań
znasz bardzo dobrze język niemiecki
dodatkowo posługujesz się jeszcze innym językiem obcym - to będzie Twoim atutem
rynek automotive (częśći zamienne truck) nie jest Ci obcy…

Oferujemy

umowę o pracę
wynagrodzenie stałe oraz premiowe
możliwość pracy z wykorzystaniem wyuczonego języka (telefony, maile, spotkania)
możliwość wyjazdów służbowych
pracę w prężnie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia doświadczenia zawodowego