Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Informatyk

Bielsko-Biała

, Infomex Sp. z o.o.

Informatyk

Opis stanowiska

1. Projektowanie oraz implementacja rozwiązań w Java (JEE) dla polskich i zagranicznych klientów
2. Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
3. Udział w ambitnych i ciekawych projektach, prowadzonych od podstaw
4. Tworzenie dokumentacji technicznej
5. Rozwój w najnowszych technologiach z zakresu Java

Wymagania

1. Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w JEE
2. Doświadczenie w pracy z Java EE Frameworks (JPA, Spring), Webservices, JMS.
3. Dobra praktyczna znajomość wzorców projektowych
4. Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (PostgreSQL, MySQL) oraz NoSQL (MongoDB)
5. Dobrą znajomość jednego z serwerów aplikacyjnych: Apache Tomcat, lub innego serwera aplikacji
6. Umiejętność analitycznego myślenia
7. Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.
8. Chęć stałego rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności z różnych zakresów
Dodatkowymi atutami będą:
1. Znajomość Hadoop, Dockera, Kubernetes, OpenShift (jeśli nie znasz, to u nas na pewno zdobędziesz wiedzę i doświadczenie z tego zakresu)
2. Doświadczenie z pracą w Gitlab, Redmine

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie: 8 500,00 – 12 500,00 netto (umowa B2B, ale jesteśmy elastyczni co do formy współpracy);
Umowę o pracę;
Pakiet benefitów: pywatną opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie;
Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności;
Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie;
Przyjazną atmosferę pracy.