Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Jasienica
    (05-240)

Praca na stanowisku Specjalista ds. zakupów

Jasienica

, Paged Meble SA

Specjalista ds. zakupów
Jasienica

Opis stanowiska

realizacja procesu zakupów materiałów produkcyjnych (głownie surowca drzewnego),opracowywanie i rejestrowanie zamówień, nadzorowanie realizacji dostaw, akceptacja faktur zakupowych
utrzymywanie bieżących relacji z dostawcami
bieżąca kontrola i weryfikacja poziomu zapasów magazynowych oraz poprawa rotacji
dbałość o właściwe zabezpieczenie materiałowe produkcji

Wymagania

znajomość branży drzewnej / produktów drewnopochodnych
znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
znajomość systemów informatycznych klasy ERP ( mile widziana znajomość systemu IFS)
obsługa komputera w zakresie MS Office (szczególnie Excel)
prawo jazdy kategorii B
bardzo dobra organizacja pracy własnej
umiejętność analitycznego myślenia
samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność
komunikatywność i kreatywność

Oferujemy

ciekawą i stabilną pracę w przyjaznym zespole w stabilnej firmie z długoletnimi tradycjami
niezbędne narzędzia pracy