Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Programista C#

Bielsko-Biała

, LIS Polska Sp. z o.o.

Programista C#

Opis stanowiska

W związku z dalszym rozwojem oddziału w Pszczynie poszukujemy osób do naszego działu Software Development.
Pracownik na tym stanowisku przejmie do realizacji indywidualnie dopasowane zadania (C#, WPF, XAML, WCF) według specyfikacji. Dotyczy to zarówno rozwoju aplikacji dla klientów, jak również tworzenia i rozwoju nowych aplikacji oraz funkcji naszego programu WinSped. Perspektywicznie istnieje możliwość przejęcia funkcji Team Leader (m/k).

Wymagania

Wyższe wykształcenie - informatyczne lub podobne
Praktyczna znajomości z zakresu C# i NET Framework, Silverlight, WPF, XAML,WCF i /lub ASP.NET
Doświadczenie w programowaniu obiektowym, znajomość wzorców projektowych
Umiejętność realizacji indywidualnych zadań programistycznych oraz umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

Oferujemy

Stałą stabilną pracę oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i kariery zawodowej w międzynarodowej organizacji
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz nowoczesne narzędzia pracy (notebook z SSD, 2 monitory, najnowsze wersje oprogramowania specjalistycznego)
Zagraniczne wyjazdy szkoleniowe
Elastyczne godziny pracy
Komfortowe, nowoczesne biuro w centrum Pszczyny
Kurs języka niemieckiego
Dowolną formę zatrudnienia (Umowa o pracę, B2B)