Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kaniów
    (26-050)

Praca na stanowisku MANAGER JAKOSCI

Kaniów

, OMG Poland Sp. z o.o.

MANAGER JAKOSCI
Kaniów

Opis stanowiska

- wspolpraca z klientem w zakresie jakosci
- przygotowywanie planow poprawy jakosci
- zarzadzanie audytami wewnetrznymi i zewnetrznymi
- zarzadzanie zasobami przydzielonymi do jakosci
- kwalifikowanie i monitorowanie dostawcow
- zarzadzanie dzialaniami korygujacymi i planem naprawy
- zarzadzanie dokumentacja jakosciowa i przygotowywanie schematow blokowych (flowchart), FMEA, planow kontroli, itd.
- podsumowywanie danych, raportowanie i analizowanie KPI

Wymagania

- dyplom inzyniera lub dyplom techniczno-naukowy
- wieloletnie doswiadczenie w sektorze motoryzacyjnym
- znajomosc technik Lean manufacturing – WCM
- audytor VDA 6.3 – ISOTS 16949
- jezyki: wloski oraz angielski

Oferujemy

Stala prace w dynamiecznie rozwijajacej sie firmie