Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Żywiec
    (34-300)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS JAKOŚCI PROCESU

Żywiec

, SEWS-CABIND POLAND

SPECJALISTA DS JAKOŚCI PROCESU
Żywiec

Opis stanowiska

Nadzór nad zapewnieniem, że wymagania jakościowe Klientów są spełnione w nowych/ modyfikowanych procesach produkcyjnych.
Rozwiązywanie problemów oraz doskonalenie już istniejących procesów produkcyjnych we współpracy z innymi działami Firmy.
Podnoszenie umiejętności i świadomości pracowników Firmy w zakresie jakości.
Zarządzanie kilkuosobowym zespołem audytorów jakości.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne
min. rok pracy w Dz. Technicznym/ Utrzymania Ruchu/ Jakości w firmie produkcyjnej, najlepiej z branży motoryzacyjnej
znajomość języka angielskiego
użytkowa znajomość programów MS Office (Excel, Powerpoint)
umiejętność dobrej organizacji pracy własnej, wybierania priorytetów
analityczne myślenie w oparciu o fakty
asertywność
umiejętność pracy grupowej, ukierunkowanie na realizacje zadań
doświadczenie w zarządzaniu małą grupą pracowników
znajomość technologii produkcji wiązek elektrycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

szkolenia doskonalące umiejętności techniczne oraz miękkie.
możliwość rozwoju osobistego w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej