Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Kobiernice
    (43-356)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac

Kobiernice

, Międzybrodzkie Makarony

Specjalista ds. kadr i płac
Kobiernice

Opis stanowiska

przygotowanie ewidencji czasu pracy na podstawie list obecności
naliczanie list płac ( w tym zasiłków chorobowych, nadgodzin, prace w porze nocnej, itp.)
prowadzenie akt pracowniczych
przygotowywanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy
przygotowanie wg. potrzeb regulaminów pracy i wynagrodzeń
rozliczanie deklaracji rozliczeniowych z ZUS
przygotowanie PIT11 i PIT4R
prowadzenie rozliczeń z PFRON
reprezentowanie spółki podczas kontroli ZUS, PIP, US

Wymagania

wykształcenie średnie
2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
znajomość MS Office

Oferujemy

stabilną pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy (1 /2 etatu)
pracę od poniedziałku do piątku
pracę w młodym i dynamicznym zespole
przyjazną atmosferę pracy