Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wilkowice
    (27-640)

Praca na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Wilkowice

, EKO-WTÓR JAKUBIEC

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Wilkowice

Opis stanowiska

Spółka EKO- WTÓR JAKUBIEC z siedzibą w Wilkowicach zatrudni przedstawiciela handlowego
obsługa dotychczasowych klientów firmy
pozyskiwanie nowych klientów,
przygotowywanie ofert przetargowych
nawiązywanie i budowanie długofalowych kontaktów handlowych z klientami

Wymagania

wykształcenie min średnie,
bardzo dobra organizacja pracy,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
znajomość jęz. angielskiego (mile widziana),
umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji,
komunikatywność, odpowiedzialność, systematyczność,
doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
prawo jazdy kat B

Oferujemy

oferujemy pracę na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjny system wynagradzania,
niezbędne narzędzia pracy,
możliwość rozwoju zawodowego