Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Żarów
    (49-200)

Praca na stanowisku Lider Narzędziowni

Żarów

, Experum HR

Lider Narzędziowni
Żarów

Opis stanowiska

• kierowanie i planowanie prac narzędziowych na podstawie planu produkcyjnego,
• prowadzenie magazynu z częściami do form wtryskowych,
• współpraca w zakresie napraw części form wtryskowych z innymi narzędziowniami,
• czynne uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów.

Wymagania

• doświadczenie warsztatowe przy obsłudze i naprawie form wtryskowych (zwłaszcza form z grzanymi kanałami),
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• umiejętność czytania rysunków technicznych i wykonywania szkiców,
• obsługa maszyn do obróbki wiórowej (tokarka, szlifierka, frezarka),
• uprawnienia do obsługi suwnic oraz SEP do 1 kV,
• umiejętność zarządzania zespołem,
• decyzyjność, kreatywność, dyspozycyjność,
• umiejętność pracy w zespole i w ograniczonych ramach czasowych.

Oferujemy

• ciekawą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• dofinansowanie za dojazdy do pracy,
• pracę w systemie jednozmianowym.