Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży

Katowice

, Elamed Sp zo.o Sp.k.

Specjalista ds. sprzedaży
Katowice

Opis stanowiska

Zadania:
- pozyskiwanie uczestników konferencji, seminariów i szkoleń organizowanych celem doskonalenia zawodowego specjalistów różnych branż,
- sprzedaż fachowych publikacji książkowych adresowanych m.in. do stomatologów, lekarzy weterynarii, rehabilitantów oraz specjalistów z branż technologicznych,
- sprzedaż produktów multimedialnych,
- sprzedaż prenumerat czasopism specjalistycznych.

Zakres obowiązków:
- telefoniczny kontakt ze ściśle wyselekcjonowaną grupą docelową,
- wysyłka ofert drogą elektroniczną,
- ewidencjonowanie zamówień w systemie CRM,
- monitoring należności,
- raportowanie bieżących wyników pracy

Wymagania

- komunikatywności i pozytywnego nastawienia do ludzi,
- umiejętności zastosowania odpowiedniej argumentacji w rozmowie z klientem,
- zorientowania na osiąganie wyznaczonych celów,
- chęci rozwoju,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy

- pracę w jednym z największych wydawnictw branżowych,
- umowę o pracę i przejrzysty system wynagradzania,
- wynagrodzenie oparte na stałej podstawie oraz bogatym pakiecie prowizyjnym,
- udział w ciekawych przedsięwzięciach branżowych,
- możliwość wykonywania satysfakcjonującej pracy niezależnie od wieku, wykształcenia oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego.