Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku PROMOTOR MARKI

Katowice

, GRASP

PROMOTOR MARKI
Katowice

Opis stanowiska

Promotor Marki

Wymagania

Bez względu na doświadczenie - szukamy ludzi, którzy zechcą pokazać nam swoje mocne strony. Skupiamy się na osobach, które lubią się rozwijać, cenią współpracę w zespole, będą wzbogacać nas swoimi pomysłami
Jesteście kandydatami szukającymi nowych wyzwań? Spróbujcie swoich sił.

Oferujemy

Przygotowaliśmy dwa programy, w których możesz:

- zdobywać doświadczenie i wiedzę z obszaru szkoleń interpersonalnych, prowadzenia biura, zarządzania innymi ludźmi
- po prostu zarabiać pieniądze i przy okazji przyswoić wiedzę z technik marketingowych.

Jeżeli interesuje Was praca w firmie o ugruntowanej pozycji, dążącej do realizacji nowych przedsięwzięć, ceniącej ludzi, którzy ją tworzą - trafiliście w odpowiednie miejsce.