Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Cieszyn
    (22-425)

Praca na stanowisku Praca biurowa- infolinia AXA

Cieszyn

, Sel-work

Praca biurowa- infolinia AXA
Cieszyn

Opis stanowiska

Tytuł stanowiska: Telefoniczna obsługa klienta- infolinia AXA Assistance

Lokalizacja: Ostrawa, Czechy

Wynagrodzenie: 2700 zł netto (podstawa+benefity)

Branża: Ubezpieczenia

Zadania:

- wsparcie Klientów AXA w rozwiązywaniu ich zapytań odnośnie produktów i usług AXA,

- udzielanie informacji o ofercie AXA,

- dbanie o wysoką jakość obsługi klienta,

- obsługa tylko połączeń przychodzących.

Wymagania

język angielski na poziomie komunikatywnym (B2)

Oferujemy

200 zł bony żywieniowe

300 zł dojazd w zależności od miejsca zamieszkania