Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Stażysta/praktykant

Warszawa

, Bean&Buddies Sp. z o.o.

Stażysta/praktykant
Warszawa

Opis stanowiska

Bean&Buddies to lokalny producent świeżo palonej kawy. Działamy na rynku od 4 lat i obsługujemy ponad 1000 klientów z sektora B2B: biura, instytucje, kawiarnie i restauracje. Nasza firma powstała w Polsce, ale część pomysłów i receptur ma swoje korzenie w Szwecji, skąd pochodzi większość wspólników. Poza Polską Bean&Buddies obsługuje klientów w kilku krajach Europejskich, m.in. w Szwecji, Hiszpanii, Niemczech i Francji.
Więcej o nas: www.beanbuddies.eu
Szukamy osób, które chcą czerpać satysfakcję z pracy w nieustannie rozwijającym się biznesie kawowym. Oferujemy odbycie płatnego stażu. W ciągu 3 miesięcy będziemy starali się pomóc Ci w podniesieniu kwalifikacji zawodowych i zdobyciu cennego doświadczenia.

Wymagania

• Z łatwością nawiązuje kontakty z ludźmi, a rozmowy telefoniczne sprawiają jej przyjemność
• Dobrze zna język niemiecki - w mowie i piśmie
• Interesuje się sprzedażą i chce rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie
• Jest osobą odpowiedzialną i chętną do podejmowania nowych wyzwań
• Jest samodzielna, dobrze zorganizowana i sumienna
• Ma lekkie pióro, a pisanie tekstów przychodzi jej z łatwością

Oferujemy

• 3-miesięczną współpracę na podstawie umowy o dzieło w prężnie rozwijającej się firmie z sektora B2B (z możliwością późniejszego zatrudnienia)
• Elastyczne godziny pracy
• pracę z fajnym produktem, jakim jest świeżo palona kawa
• szansę zdobywania cennego doświadczenia z zakresu sprzedaży, telemarketingu, digital marketingu i komunikacji