Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Łask
    (98-100)

Praca na stanowisku Doradca Handlowy OVER Agro

Łask

, Over Group Spółka

Doradca Handlowy OVER Agro
Łask

Opis stanowiska

• sprzedaż produktów marki OVER Agro do klientów indywidualnych i B2B (hodowcy bydła mlecznego, dystrybutorzy) wedle założonych planów sprzedażowych
• rozwój podległego terenu poprzez działania marketingowe, a także bieżącą obsługę stałych klientów i pozyskiwanie nowych oraz pielęgnowanie relacji z klientami
• planowanie swojej pracy i bieżące raportowanie
• stosowanie firmowego standardu obsługi klienta
• dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

• min. roczne doświadczenie związane ze sprzedażą i/lub obsługą klienta (mile widziane doświadczenie handlowe w terenie)
• dużym atutem będzie wykształcenie wyższe w kierunku zootechniki, hodowli zwierząt, weterynarii lub pokrewnym
• prawo jazdy kat. B
• wysoki poziom zaangażowania i motywacji do działania
• samodyscyplina, umiejętność organizacji swojej pracy, wytrwałość i konsekwencja

Oferujemy

• umowę o pracę
• klarowne warunki wynagradzania w postaci podstawy oraz systemu motywacyjnego (nieograniczona prowizja od sprzedaży, premie uznaniowe)
• sprzęt niezbędny do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
• autorski system CRM oraz aplikację mobilną do planowania, raportowania i bieżącej obsługi klientów
• szkolenia wdrożeniowe, w tym z zakresu oferty produktowej i zagadnień zootechnicznych
• wsparcie Product Managerów oraz innych pracowników poszczególnych działów
• szkolenia zewnętrzne, wyjazdy coachingowe w zależności od potrzeb
• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• po okresie próbnym karta MultiSport
• zniżki na produkty firmowe wszystkich naszych marek