Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds ksiegowości

Warszawa

, Główna Biblioteka Lekarska

Specjalista ds ksiegowości
Warszawa

Opis stanowiska

Główna Biblioteka Lekarska
poszukuje kandydata/ kandydatki
na stanowisko Specjalisty ds. księgowości

Główne obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
1. Bieżącą ewidencję operacji księgowych,
2. Kontrolę prowadzonych przez firmę operacji finansowych pod kątem poprawnego księgowania,
3. Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
4. Księgowanie transakcji bankowych,
5. Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
6. Udział w pracach komisji inwentaryzacyjnych, przetargowych,
7. Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz innych zestawień związanych z raportowaniem miesięcznym i rocznym.

Wymagania

Wymagania konieczne:

1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość),
2. Min. 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości,
3. Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
4. Wysokie umiejętności organizacyjne,
5. Nastawienie na realizację założonych celów, samodzielność, odpowiedzialność;
6. Wysokie umiejętności komunikacyjne;
7. Niekaralność za przestępstwo/przestępstwa umyślne przeciwko mieniu.
8. Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych, ustawy prawo zamówień publicznych,
9. Znajomość obsługi MS Office –w tym Excel
10. Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Wymagane dokumenty:

1. Życiorys
2. List motywacyjny
3. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Główną Bibliotekę Lekarską, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 ze zm.).”
4. Oświadczenie o niekaralności za przestępstwo/przestępstwa umyślne przeciwko mieniu.

Inne wymagane:

1. Kserokopia/skan dokumentów potwierdzających posiadanie wykształcenia
2. Kserokopia/skan świadectw pracy
3. Kserokopia/skan innych dokumentów potwierdzających wymagane kwalifikacje
4. Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności.

Oferujemy

Inne informacje:
Oferty kandydatów/kandydatek niespełniających wymagań formalnych oraz oferty kandydatów/kandydatek, którzy nie zostaną wybrani w wyniku rekrutacji do zatrudnienia zostaną komisyjnie zniszczone, chyba, że kandydaci wyrażą pisemną zgodę na umieszczenie ofert w bazie danych GBL celem skorzystania w prowadzonych w przyszłości procesach rekrutacji. Osoby, które wezmą udział w kolejnym etapie rekrutacji zostaną bezpośrednio poinformowani drogą telefoniczną.
Dane osobowe kandydatów/kandydatek przetwarzane będą przez Główna Bibliotekę Lekarską z siedzibą przy ul. Chocimskiej 22 w Warszawie wyłącznie na potrzeby rekrutacji. Osoby, których dane dotyczą, mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.