Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Konstruktor Meblowy

Bielsko-Biała

, Sel-work

Konstruktor Meblowy

Opis stanowiska

opracowywanie złożonych projektów stolarskich
przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej na podstawie projektów
sporządzenia rozpisek mebli na części pierwsze oraz ich zamówienie
przygotowywanie projektów wykonawczych
sporadyczne wykonywanie pomiarów pomieszczeń do realizacji zleceń
sporadyczne uczestniczenie w pracach stolarskich oraz w montażach a także ich nadzorowanie

Wymagania

chęć pracy w branży meblarskiej
bardzo dobra znajomość środowiska komputerowego (Exel, AutoCad)
umiejętność pracy w zespole
umiejętność sprawnego podejmowania konkretnych decyzji
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
mile widziana znajomość IMOS, pro100 itp.

Oferujemy

Wynagrodzenie: od 3000zł./netto

Inne korzyści: praca w prestiżowej firmie na rynku meblarskim, po okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat, szkolenia techniczne i produktowe, opiekun stanowiska pracy