Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Sekretarz redakcji

Katowice

, Elamed Sp zo.o Sp.k.

Sekretarz redakcji
Katowice

Opis stanowiska

- przygotowywaniem materiałów redakcyjnych
- składem czasopisma – będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny za współpracę z działem graficznym, pilnowanie terminów, kontakt z autorami
- pozyskiwaniem nowych autorów
- współtworzeniem konferencji, seminariów, szkoleń
- współpracą z partnerami biznesowymi czasopisma – m.in. organizatorami targów, stowarzyszeniami, uczelniami
- realizacją patronatów medialnych nad wydarzeniami branżowymi
- aktualizacją treści na stronach internetowych czasopism, a także w social media
- monitorowaniem informacji branżowych
- wspieraniem redaktora naczelnego w realizacji planów wydawniczych
- reprezentowaniem czasopisma i wydawnictwa na zewnątrz

Wymagania

- podstawowej znajomości warsztatu dziennikarskiego – w kontekście tworzenia i redagowania tekstów, zasad korekty
- samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy
- komunikatywności, zdolności negocjacyjnych
- kreatywności
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
- prawa jazdy – nie jest to warunek konieczny, aczkolwiek mile widziany

Oferujemy

- pracę w jednym z największych wydawnictw branżowych i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
- umowę zlecenie/ o pracę i przejrzysty system wynagradzania
- możliwość dostosowania godzin pracy do studiów (niepełny wymiar pracy)
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- udział w ciekawych przedsięwzięciach branżowych