Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. HR

Opole

, Experum HR

Specjalista ds. HR
Opole

Opis stanowiska

• budowanie employer brandingu wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
• realizowanie zadań w zakresie komunikacji wewnętrznej,
• koordynacja i rozwój procesu onboardingu w organizacji,
• realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i średniego szczebla,
• współpraca z Politechniką Opolską, a także organizacja i nadzór programów stażowych oraz praktyk studenckich,
• koordynowanie oraz realizacja szkoleń z zakresu kompetencji „miękkich”,
• aktywny udział w projektach realizowanych w obszarze HR (analiza pracy, modele kompetencji, oceny okresowe, badanie satysfakcji pracowników, ewaluacja działań rozwojowych).

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie, ZZL, Socjologia, Prawo, Ekonomia,
• minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
• znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie minimum B1,
• prawo jazdy kat. B,
• mile widziana znajomość systemu operacyjnego TETA,
• umiejętność korzystania z narzędzi miękkiego HR (m. in. feedback, ocena kompetencji).

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,
• atrakcyjny system premiowy oraz pakiet socjalny,
• profesjonalne szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
• elastyczny czas pracy,
• dofinansowanie 50% do posiłków w kantynie w miejscu pracy,
• możliwość rozwoju w nowych projektach.