Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Kierownik Regionalny ds. Kluczowych Klientów

Opole

, Smart-HR

Kierownik Regionalny ds. Kluczowych Klientów
Opole

Opis stanowiska

* Zarządzanie sprzedażą na podległym terenie, definiowanie i realizację planów sprzedażowych,
* Nawiązywanie współpracy z Klientami ze wskazanego terenu działania, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
* Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie sprzedaży produktów farmaceutycznych (suplementami diety, lekami OTC lub wyrobami medycznymi), obsługa posprzedażowa i profesjonalne doradztwo,
* Rozwijanie podległego zespołu (motywowanie oraz szkolenie i mentorowanie pracowników),
* Ścisłą współpracę z Zarządem firmy oraz innymi działami.

Wymagania

* Wykształcenia wyższego,
* Doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży farmaceutycznej lub pokrewnej,
* Znajomości aptecznego rynku lokalnego lub ogólnopolskiego (hurtownie, sieci),
* Umiejętności pracy z suplementami diety, lekami lub wyrobami medycznymi,
* Posiadanie osiągnięć handlowych bądź promocyjnych,
* Czynnego prawa jazdy kat. B,
* Gotowości do odbywania podróży służbowych (na terenie wskazanego terenu działania),
* Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej (praca w systemie home office).

Oferujemy

* Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w prężnie działającej firmie,
* Szkolenie produktowe i rozwojowe,
* Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję ze sprzedaży,
* Dodatkowe motywatory płacowe,
* Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).