Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praktykant

Warszawa

, Medipe

Praktykant
Warszawa

Opis stanowiska

MEDIPE Sp. z o. o. to działająca prężnie od 2011 roku firma świadcząca usługi opiekuńcze. Do pracy w Niemczech w charakterze Opiekunek i Opiekunów wyjechało dzięki naszemu wsparciu już ponad 3 tysiące osób.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy do naszego nowego biura w Warszawie
poszukujemy osoby zmotywowanej do odbycia:

Płatnych praktyk w Dziale Rekrutacji

Zakres obowiązków:
•wsparcie konsultantów przy projektach rekrutacyjnych (m.in. selekcja aplikacji, aktualizacja bazy danych, przeprowadzanie telefonicznych rozmów z kandydatami),
•zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
•udział w targach pracy i organizowanych spotkaniach informacyjnych,
•wsparcie w działaniach marketingowych i bieżących pracach Działu.

Wymagania

Oczekujemy:
•bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
•umiejętności pracy w zespole,
•rzetelności, sumienności i zaangażowania,
•zainteresowania zagadnieniami z obszaru HR.
•Mile widziane czynne prawo jazdy i znajomość j. niemieckiego!

Oferujemy

•możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w Dziale Rekrutacji,
•2 miesięczną płatną praktykę w wymiarze 6 lub 4 godzin dziennie,
•możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
•możliwość dalszego rozwoju w strukturach Medipe,
•przyjazną atmosferę w młody zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych przez formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o wpisanie w tytule: Praktyka Warszawa oraz umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
„Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem danych osobowych jest MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gajowickiej 195 oraz, że na podstawie mojej zgody moje dane będą przechowywane i przetwarzane w celach rekrutacyjnych i marketingowych. Jestem świadomy, że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia, bądź usunięcia. Jednocześnie wyrażam zgodę na przesłanie mi drogą elektroniczną informacji handlowych na temat usług Spółki MEDIPE Sp. z o.o.”