Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Świdnik
    (21-040)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży

Świdnik

, martz Sp. z o.o.

Specjalista ds. sprzedaży
Świdnik

Opis stanowiska

• weryfikacja dokumentacji handlowej
• nadzorowanie przebiegu realizacji zamówień
• prowadzenie korespondencji handlowej z klientami
• sporządzanie sprawozdań handlowych w zakresie wykonywanych działań
• efektywna działalność handlowa mająca na celu pozyskanie nowych rynków i klientów
• prowadzenie działań promocyjnych firmy
• podporządkowywanie działań celom wytyczonym poprzez politykę firmy

Wymagania

• wykształcenie wyższe, ewentualnie 5 rok studiów, preferowane kierunki ekonomiczne
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• znajomość j. angielskiego, francuskiego, niemieckiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem
• doskonała znajomość obsługi komputera
• bardzo dobra organizacja pracy
• gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i awansu
• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji