Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Świebodzice
    (58-160)

Praca na stanowisku Operator CNC

Świebodzice

, Experum HR

Operator CNC
Świebodzice

Opis stanowiska

• obsługiwanie maszyn sterowanych numerycznie CNC,
• dobieranie i zamawianie narzędzi produkcyjnych,
• usuwanie zakłóceń w pracy maszyn,
• kontrolowanie jakości wg wytycznych obowiązujących w firmie (ISO 9001),
• samodzielne przygotowywanie narzędzi i materiałów do pracy.

Wymagania

• wykształcenie minimum zawodowe lub techniczne, preferowane kierunki związane z mechaniką i obróbką wiórową,
• doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie CNC,
• mile widziana znajomość języka angielskiego technicznego,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi,
• znajomość normy ISO 9001.

Oferujemy

• możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie,
• pracę w systemie trzyzmianowym,
• benefity pozapłacowe.