Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Doradcy Finansowy / Młodszy Doradca Finansowy

Gdańsk

, Pepper House

Doradcy Finansowy / Młodszy Doradca Finansowy
Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy osób które chcą odnieść sukces w branży finansowej. Nie masz doświadczenia? Nic straconego! Zapewniamy pakiet niezbędnych szkoleń, a od Ciebie oczekujemy tylko chęci do nauki.

bieżąca obsługa wniosków kredytowych
kontakt z Klientami
kontakt z osobami pracującymi w bankach
kompletowanie dokumentów
umawianie spotkań

Wymagania

pozytywne nastawienie do pracy
sumienne podejście do swoich obowiązków
dobra obsługa komputera (dobra znajomość pakietu office)
wysokie zdolności interpersonalne
bardzo dobra organizacji czasu pracy i wysoka motywacja do pracy
mile widziane doświadczenie w branży; bankowej, finansowej lub ubezpieczeniowej.
chęć osiągnięcia sukcesu

Oferujemy

stały strumień Klientów poszukujących finansowania
najlepsze stawki prowizyjne na rynku
niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)
szerokie możliwości rozwoju osobistego i zdobycia nowych umiejętności
profesjonalne szkolenia zawodowe
biuro w prestiżowej lokalizacji (Quattro Towers i CH Batory)
ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole