Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Płatny staż w dziale logistyki i zaopatrzenia

Gdańsk

, Atlanta Poland

Płatny staż w dziale logistyki i zaopatrzenia
Gdańsk

Opis stanowiska

współpraca ze spedytorami;
współpraca z magazynami własnymi i zewnętrznymi;
awizacja załadunków i rozładunków w magazynach zewnętrznych;
planowanie pracy zespołu kierowców;
administracja flotą;

Wymagania

minimum średnie;
zainteresowanie obszarem logistyki (transport, zaopatrzenie);
pro aktywna postawa i chęć zdobywania nowych doświadczeń;
umiejętność ustalania priorytetów i doskonała organizacja pracy własnej;
umiejętności negocjacyjne, pracy pod presją czasu i radzenia sobie ze stresem;
energii i życiowego dynamizmu.

Oferujemy

odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę oraz rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
płatny staż z możliwością dłuższego zatrudnienia w strukturach firmy;
stałe wynagrodzenie oraz premiowy system motywacyjny.