Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Programista PHP

Gdańsk

, Restea Polska

Programista PHP
Gdańsk

Opis stanowiska

Usprawnianie naszej platformy internetowej
Rozwijanie nowych funkcjonalności systemu
Dbanie o UI/UX
Praca z Project Managerem

Wymagania

Praktyczna znajomość PHP (min 2 lata doświadczenia) wraz z OOP, wzorcami projektowymi
Znajomość frameworków PHP (Zend, Symfony, KOHANA).
Podstawowa znajomość technologii front-end (HTML5, CSS3, Java-Script, jQuery).
Zdolność analitycznego myślenia podczas debugowania i rozwijania kodu PHP aplikacji dostarczonej przez klienta (kod napisany przez osoby trzecie)
Znajomość jednego ze środowisk IDE przez. dla PHP
Znajomość technologii RDBMS, abstrakcji do BD stosowanych w PHP, przynajmniej jeden SZBD (np. MySQL, Postgree lub inny)
J. Angielski w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dok. technicznej

Oferujemy

Pracę z innowacyjnym projektem Start-upowym
Elastyczny grafik - możliwa praca zdalna w oparciu o zadania
Atrakcyjne wynagrodzenie
Współpracę z ambitnym i optymistycznym zespołem :)