Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Asystent/Asystentka z językiem norweskim/angielskim

Gdynia

, North Consulting

Asystent/Asystentka z językiem norweskim/angielskim
Gdynia

Opis stanowiska

wsparcie obsługi aktualnych klientów
kontakt z klientami
realizacja działań marketingowych

Wymagania

wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub języka norweskiego
zaangażowania
samodzielności, dokładności i rzetelności
motywacja do nauki i zdobywania nowych umiejętności
mile widziane doświadczenie związane z rynkiem skandynawskim

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie
bardzo dużą możliwość rozwoju zawodowego
przyjazną atmosferę pracy
praca w wymiarze około 20 godzin tygodniowo, z czasem możliwość zwiększenia do 40 godzin tygodniowo
elastyczny czas pracy
miejsce pracy: Gdynia, istnieje także możliwość pracy zdalnej
mile widziane są także osoby studiujące :)