Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Listonosz samochodowy

Gdańsk

, Poczta Polska S.A.

Listonosz samochodowy
Gdańsk

Opis stanowiska

Stanowisko LISTONOSZ SAMOCHODOWY

rejon doręczeń: Gdańsk Osowa - wybrane ulice
wymiar etatu: 1,0
rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony

Do wyboru rejony:
Rejon 2 Samochodowy: obsługa firm i obsługa ulic Astronomów, Jana Keplera, Spacerowa 2 ,Owczarnia
Rejon 7 Samochodowy: ulice Andromedy, Borówkowa, Brzozowa, Dębowa, Do Jaru, Jagodowa, Klonowa, Letniskowa, Malinowa, Merkurego, Mirandy, Nad Jeziorem, Neptuna, Oriona, Ozyrysa, Penelopy ,Planetarna, Plutona, Saturna, Strzelca, Teleskopowa, Wenus, Wichrowe Wzgórza, Witrażowa, Woźnicy.
Rejon 9 Samochodowy: ulice Flory, Homera29-55, Hery, Horacego, Junony 89-98, Międzygwiezdna, Marsa, Orfeusza 16dk 27dk, Wodnika 44-48

Wymagania

- zaangażowania i dokładności w wykonywaniu zadań m.in.
dostarczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,
dbanie o dobry wizerunek pracodawcy,
realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i produktów (m.in. znaczki, prenumeraty),
- gotowości do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych,
- prawo jazdy kat. B oraz własnego samochodu.

Oferujemy

umowę o pracę i gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia,
zwrot kosztów używania samochodu do celów służbowych - gwarantowana kilometrówka,
premie uzależnione od jakości pracy i zaangażowania,
trzynaste wynagrodzenie, dodatek stażowy,
wolne weekendy i święta,
miłą atmosferę w zespole,
możliwość samoorganizacji pracy w terenie,
atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m. in. dofinansowanie do:
*sportu (w tym do karnetów na siłownię, basen, biletów na imprezy sportowe),
*kultury (w tym do biletów do kina, teatru, na koncerty),
*wypoczynku urlopowego pracowników,
*wypoczynku wakacyjnego dzieci dwa razy w roku (kolonie, zimowiska),
*paczki dla dzieci,
przyuczenie na stanowisku pracy i okres adaptacji w trakcie pierwszych trzech miesięcy pracy,
możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach,
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
rozwój zawodowy podczas przebiegu kariery zawodowej (możliwość uzupełnienia wykształcenia).