Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Chorzów
    (37-560)

Praca na stanowisku Magazynier

Chorzów

, Smart-HR

Magazynier
Chorzów

Opis stanowiska

* Komisjonowanie towaru (układanie towaru na paletach),
* Załadunek oraz rozładunek towarów,
* Wykonywanie innych zadań zleconych.

Wymagania

* Doświadczenia w pracy na stanowisku Magazyniera lub podobnym,
* Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem (kandydatom nie posiadającym takich uprawnień – pracodawca oferuje odpowiednie przeszkolenie),
* Zaangażowania i motywacji.

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy. Praca odbywa się w godzinach 4-12 lub 5-13 w zależności od natężenia pracy.
* Atrakcyjny pakiet socjalny: bony żywieniowe, ubezpieczenia zdrowotne i grupowe, opiekę medyczną,
* Atrakcyjne wynagrodzenie,
* Stabilne zatrudnienie w solidnej i renomowanej firmie,
* Pozytywną atmosferę pracy w grupie zmotywowanych współpracowników.