Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Piła
    (26-200)

Praca na stanowisku Przedstawiciel ubezpieczeniowy

Piła

, Firma ubezpieczeniowa

Przedstawiciel ubezpieczeniowy
Piła

Opis stanowiska

-profesjonalne doradztwo finansowe,
-aktywne pozyskiwanie klientów,
-osiąganie założonych celów finansowych

Wymagania

-wykształcenie min.średnie,
-mile widziane doświadczenie w branży finansowej,
-samodzielność w działaniu,
-wysokiej komunikatywności,
-niekaralność,
-wiek min.24 lata

Oferujemy

-współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmie,
-możlowość rozwoju kariery zawodowej,
-umowę o współpracę oraz wsparcie finansowe w początkowym okresie współpracy,
-atrakcyjny system prowizyjno-premiowy(podstawa 3000zł pus prowizja)