Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Łaskarzew
    (08-450)

Praca na stanowisku Listonosz samochodowy

Łaskarzew

, Poczta Polska

Listonosz samochodowy
Łaskarzew

Opis stanowiska

-praca z ludźmi otwartymi, chętnymi do współpracy,
-doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,
-wsparcie placówki pocztowej w innych zadaniach związanych z obsługą przesyłek.

Wymagania

-posiadasz chęć do nauki (nie wymagamy doświadczenia),
-jesteś samodzielny/a i cenisz sobie swobodę -jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną oraz lubisz pracę z ludźmi,
-jesteś osobą sprawną fizycznie (praca w terenie w zmiennych warunkach atmosferycznych),
-masz swój własny samochód i możesz wykorzystywać go do celów służbowych.