Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Forma zatrudnienia

  • część etatu

Praca na stanowisku Sprzedawca

Gdynia

, Tk Maxx

Sprzedawca
Gdynia

Opis stanowiska

Rozpocznij swoją karierę zawodową z nami!

TK Maxx jest dynamicznie rozwijającą się firmą detaliczną, należącą do międzynarodowego koncernu TJX, największej grupy przedsiębiorstw handlu detalicznego typu off -price, o łącznym rocznym obrocie rzędu 29 mld $. Dzięki swej unikalnej koncepcji koncern TJX odnosi ogromne sukcesy w USA, Kanadzie i Europie.

Nie czekaj! Dołącz do najlepszych! Weź z nami udział w tej niezwykłej przygodzie!

Obecnie w TK Maxx poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

SPRZEDAWCA : TK Maxx CH Riviera Gdynia
Rodzaj pracy: niepełny etat

Wymagania

• kochasz designerskie marki do 60% taniej
• ekscytuje Cię moda i polujesz na okazje
• jesteś energiczny/a i zaangażowany/a
• jesteś entuzjastycznie nastawiony/a do nowych wyzwań
• lubisz pracę w szybkim tempie, w dużym zespole
• jesteś ambitny/a i lubisz się rozwijać

Oferujemy

• możliwość zdobycia doświadczenia w zaangażowanym zespole
• elastyczne godziny pracy
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w niepełnym wymiarze
• atrakcyjne wynagrodzenie
• opiekę medyczna
• zniżkę pracowniczą
• ubezpieczenie na życie
• dopłatę do pakietu Multisport