Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku TECHNOLOG ŻYWNOŚCI

Bielsko-Biała

, CD S.A.

TECHNOLOG ŻYWNOŚCI

Opis stanowiska

opracowywanie nowych produktów oraz ich receptur w szczególności czekolady, kremy czekoladowe, masy tłuste, polewy,
projektowanie i wdrażanie procesów technologii produkcji tych produktów,
opracowywanie pełnej dokumentacji koniecznej do dopuszczenia produktu do obrotu.

Wymagania

doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu nowych produktów, (mile widziane doświadczenie w opracowywaniu produktów czekoladowych, kremów czekoladowych, mas tłustych i polew),
dobra organizacja czasu pracy,
umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę na pełnym etacie w stabilnej firmie, będącej producentem w branży spożywczej, sprzedającej wyroby na rynku detalicznym i w hurcie na terenie całej Polski,
odpowiedzialne i samodzielne stanowisko z możliwościami rozwoju oraz długoterminową współpracą,
niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.